☰ menu
Domů > Nabídka

Výroba časomír pro hasiče, ukazatele skóre a ostatní zařízení

Časomíra pro hasiče

Základem časomíry pro hasiče je LCD časomíra, která zobrazuje měřené časy. LCD časomíra obsahuje dva nebo čtyři vstupy pro koncové spínače / fotobuňky. K LCD časomíře lze připojit všechny nabízené LED displeje. LED displeje jsou osazeny vysoce svítivými diodami. Displeje vyrábím ve dvou základních velikostech číslic. Číslice velikosti 150 mm jsou viditelné na 60 metrů a číslice velikosti 200 mm jsou viditelné na 100 metrů. Pro měření požárního útoku je potřeba také 100metrový kabel pro propojení LCD časomíry s koncovými spínači, koncové spínače a startovací zařízení. V případě potřeby lze časomíru přizpůsobit na vaše stávající komponenty (startovací pistole, koncové spínače, apod.).

Od roku 2011 vyrábím časomíry s připojením LED displeje na startu i v cíli (LED pod terči, v cíli štafety). Nově nabízím oboustranné LED displeje.

Ukazatele skóre a času

Ukazatele skóre jsou určeny pro fotbal, házenou, apod. Obsahuje LED tabuli, dálkové ovládání (dosah 80 metrů). Napájení ukazatelů může být ze sítě 230V nebo z 12V akumulátoru.

Ostatní zařízení

V této sekci naleznete časomíry pro ostatní sporty, jako jsou agility, in-line závody, sjezdové lyžování a další.

Dále nabízím výrobu zařízení podle přání zákazníka.

sipkaBezkonkureční ceny

sipkaZáruka 84 měsíců

sipkaServis zdarma

sipkaVyrobeno v ČR

sipkaPři objednávce nad 15 000 Kč poštovné zdarma

Máte dotaz? Ozvěte se.

© casomiry.com 2008-2021