☰ menu
Domů > Ukazatele skóre a času > Ukazatel 99 (260) skóre a času

Ukazatel 99 (260) skóre a času

Ukazatel 99 (260) skóre a času

_foto/ukazatele/hazena.jpg _foto/ukazatele/ovl.jpg

Cena: 19 990 Kč s DPH

Dostupnost: na dotaz

Ukazatel skóre a času zobrazuje skóre domácích a hostů od 0 do 99. Velikost číslic skóre je 26 cm a číslice jsou tvořeny vysoce svítivými červenými LED diodami, které mají dobrou viditelnost i při přímém slunci. Velikost číslic zobrazující čas je 26 cm. Čas je zobrazován v minutách 0 do 99 a má také červenou barvu.
Ovládání je bezdrátové s dosahem maximálně 90 metrů. Ovladač ukazatele obsahuje 6 tlačítek. Plus a mínus skóre hosté a domácí, tlačítko start/stop a tlačítko korekce času/reset skóre. Stisknutím tlačítek ovládání skóre se přičte (odečte) jeden bod. V případě stálého držení tlačítka na ovládání skóre se skóre bude přičítat (odčítat) rychle do uvolnění tlačítka.
Krátkým stiskem tlačítka start/stop spustíte (zastavíte) čas. Dlouhým stiskem tlačítka start/stop se dostanete do nastavení poločasu. Nastavení poločasu se provádí krátkým stiskem tlačítka start/stop. Po zvolení požadovaného poločasu stiskněte dlouze tlačítko start/stop a zvolený poločas se uloží do paměti. Nastavit se dají první poločasy v intervalech 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 a 45 a druhé poločasy v intervalech 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80 a 90 minut.
Při zastaveném času je možné krátkým stiskem tlačítka korekce času odečíst 1 minutu od zastaveného času. Čas lze odečítat pouze do zahájení času zvoleného poločasu.
Při dlouhém stisku tlačítka reset skóre dojde k vynulování skóre.
Při doběhnutí času prvního poločasu se časomíra zastaví a automaticky je nastaven druhý poločas.
Dálkové ovládání je doplněno dvoubarevnou diodou, která signalizuje odeslání signálu (zelená barva). Jestliže dojde ke ztrátě signálu, blikne LED červeně – LED displej neodpověděl na přijatý příkaz (nerozpoznal ho), případně dálkové ovládání nepřijalo signál zpět. V tomto případě je možné, že se na displeji nezměnilo skóre či nebyl zastaven (rozběhnut) čas. Toto může nastat např. při překročení maximální vzdálenosti dosahu dálkového ovládání, při zaclonění přímé viditelnosti ovladače a ukazatele.
Provozní doba ovládání je cca 8 hodin. Červená dioda nad vypínačem dálkového ovládání signalizuje vybití baterie. Při rozsvícení červené LED diody je nutné dálkové ovládání dobít. Nabíjení dálkového ovládání se provádí při vypnutém ovládání do zhasnutí červené diody vedle konektoru pro připojení síťového adaptéru.

Máte dotaz? Ozvěte se.

© casomiry.com 2008-2021