☰ menu
Domů > Ostatní zařízení > Časomíra LED s ovládáním pomocí PC

Časomíra LED s ovládáním pomocí PC

Časomíra LED s ovládáním pomocí PC

_foto/ostatni/agility_FB.jpg

Cena: 29 990 Kč s DPH

Dostupnost: na dotaz

Časomíra obsahuje LED displej s posuvným textem a je ovládána z PC. Po připojení LED displeje a PC k přijímači, spusťte ovládací program a postupujte podle instrukcí.

Při zhasnuté časomíře lze nastavit Povolení startu bez resetu. Při zaškrtnutí této položky, je možné po ukončení pokusu opět časomíru rozběhnout průjezdem přes startovací FB. V případě nezaškrtnutí této položky je nutné nejprve stisknout reset (časomíra zhasne) a až poté bude při protnutí startovací FB časomíra spuštěna.
Další volba v nastavení je Povolit průjezd cílovou FB. Při vybrání této volby je možné při rozběhnuté časomíře projíždět cílovou FB, aniž by došlo k vypnutí časomíry. Aktivace cílové fotobuňky se provede stisknutím tlačítka Povolit cíl. V případě nezaškrtnutí této volby dojde při protnutí cílové fotobuňky k ukončení pokusu.
Při spuštění časomíry lze zobrazovat trestné body. Je možné zadat hodnotu přímo do textového pole a stisknout OK. Nebo je možné stisknout tlačítko s číslem, čímž dojde ke zvýšení počtu trestných bodů o danou hodnotu.
Při rozběhnuté časomíře je možné čas zastavit (tlačítkem zastavit) a poté tím samým tlačítkem čas spustit.
Při zaškrtnutí volby Hodiny dojde po resetování časomíry ke zobrazení času. Čas se snímá z připojeného PC. V případě nezaškrtnutí, dojde po resetu ke zhasnutí časomíry.
Do textového pole lze zadat libovolný text a stisknutím tlačítka Zobrazit, dojde k zobrazení textu na LED displeji. V případě, že je text dlouhý do cca 12 znaků, je text zobrazován přímo v textovém poli. V případě delšího textu (max. 50 znaků) je text zobrazován jako text běžící, tj. posunuje se zprava doleva. Posuvný text se zobrazuje stále dokola (do zaslání dalšího textu).
Při stisknutí tlačítka B (ctrl + b) dojde ke ztučnění textu. Text zobrazíte stisknutím tlačítka Zobrazit nebo stisknutím klávesy Enter (musíte mít ale kurzor v textovém poli).

Máte dotaz? Ozvěte se.

© casomiry.com 2008-2021