☰ menu
Domů > Ostatní zařízení > Časomíra pro měření doby průběhu měřeným úsekem

Časomíra pro měření doby průběhu měřeným úsekem

Časomíra pro měření doby průběhu měřeným úsekem

_foto/ostatni/507_LCDa.jpg _foto/ostatni/507_LCDb.jpg _foto/ostatni/507_RF.jpg _foto/ostatni/507_zdroj.jpg

Cena: 9 990 Kč s DPH

Dostupnost: na dotaz

Časomíra pro měření doby průběhu úseku obsahuje startovací bezdrátovou fotobuňku a cílovou fotobuňku s LCD displejem. Přenos od startu k cíli je bezdrátový. Maximální vzdálenost startu a cíle je 80 metrů. Fotobuňky se skládají ze dvou částí, jejichž maximální vzdálenost je 10 metrů. Každá část obsahuje akumulátor.
Před zahájením měření je potřeba na všech fotobuňkách zapnout vypínač. Po zapnutí LCD se na displeji objeví nápis Časomíra L 5,07, který po nahrání SW zhasne. Při protnutí startovací fotobuňky se na LCD rozběhne čas, který se po protnutí cílové FB zastaví. Po ukončení pokusu je možné časomíru rovnou spustit protnutím startu. Případně lze časomíra resetovat pomocí tlačítka u LCD displeje. Když do 30 vteřin není časomíra spuštěna, LCD displej se vypne (úspora baterie). Při protnutí startu se displej zapne a zobrazuje čas pokusu.
Fotobuňky jsou doplněny dvěma LED diodami. Dioda zepředu fotobuňky se rozsvítí při vybitém akumulátoru a je potřeba FB dobít. Dobíjení se provádí při vypnutém vypínači do zhasnutí červené diody vedle vypínače. Baterii je lepší nabíjet přes noc. Fotobuňky je nutné uchovávat při teplotě nad 15 °
Jednotlivé komponenty:
1x LCD s fotobuňkou (přijímač) a RF přijímačem
1x FB přijímač s RF vysílačem
2x FB vysílač
1x dobíječka FB, 4 vstupy

Máte dotaz? Ozvěte se.

© casomiry.com 2008-2021