☰ menu
Domů > Ostatní zařízení > LED časomíra pro agility

LED časomíra pro agility

LED časomíra pro agility

_foto/ostatni/agility_FB.jpg _foto/ostatni/agility_LCD.jpg _foto/ostatni/agility_LED.jpg _foto/ostatni/agility_dobijeni.jpg _foto/ostatni/agility_zdroj.jpg

Cena: 17 990 Kč s DPH

Dostupnost: na dotaz

Časomíra se skládá z LED pětimístného (0,00 – 9:99,99 s.) displeje 150 mm (vysoce svítivé LED diody) – viditelnost cca 50 metrů a dvou bezdrátových fotobuněk. LED displej může být napájený z akumulátoru nebo ze sítě (230 V). Fotobuňky obsahují olověný akumulátor a lze je pomocí napájecího zdroje dobíjet. Výdrž akumulátorů u fotobuněk je cca 8 hodin na jedno nabití.
Fotobuňka se skládá z vysílače a přijímače. Vzdálenost mezi přijímačem a vysílačem může být max. 10 metrů. Vzdálenost fotobuněk od LED displeje může být max. 80 metrů a musí být zaručena přímá viditelnost.
Po zapnutí napájení na fotobuňkách i LED displeji se na LED displeji objeví nápis L 5,27, který do 2 vteřin zhasne. Poté je časomíra připravena k měření. Při protnutí FB START se na LED displeji rozběhne čas. Při protnutí FB CÍL se čas na LED displeji zastaví. Při zahájeném pokusu lze cílovou fotobuňku blokovat/odblokovat (krátký stisk červeného tlačítka), případně stopnout čas a opět spustit (krátký stisk bílého tlačítka). Pokus je ukončen při povoleném cíli protnutím FB STOP případně FB START viz dále. Po ukončení pokusu je při protnutí fotobuňky START pokus ihned zahájen. Časomíru lze resetovat dlouhým stisknutím červeného tlačítka. Při ukončeném pokusu, nebo při zhasnutém displeji, lze nastavit měření jednou FB (START) či oběma FB. Nastavení se provede dlouhým stisknutím bílého tlačítka. Aktuální nastavení je vidět na LCD displeji.
V případě, že je potřeba FB dobít (svítí příslušná červená LED), připojí se FB k napájecímu zdroji. Všechny vypínače musí být vypnuté. Na FB se rozsvítí LED dioda signalizující dobíjení. Po zhasnutí této LED je FB nabita. Doporučuji fotobuňky nabíjet přes noc.
Fotobuňky skladujte s nabitými akumulátory při teplotě min. 15 °C. Před použitím opět dobijte.
Jednotlivé komponenty:
2x FB přijímač s RF vysílačem
2x FB vysílač
1x LED displej velikostoi 150 mm a RF přijímačem, 5 číslic
1x LCD časomíra
1x napájecí zdroj / dobíječka, 4 vstupy

Máte dotaz? Ozvěte se.

© casomiry.com 2008-2021