☰ menu
Domů >

SW pro zpracování výsledků

SW pro zpracování výsledků

_foto/download/vysledky.jpg

Cena: 0 Kč s DPH

Dostupnost: stažení

Aktualizace 15.09.2021
Před spuštěním programu je nutné nainstalovat PHP server. Spusťte soubor EasyPHP-Devserver-17.0-setup.exe. V adresáři eds-www založte nový adresář (např. výsledky) a nahrajte do něj soubory index.php a obce.php. Po nainstalování spusťte program run-devserver.exe (naleznete ho v adresáři, kam jste SW nainstalovali). Na spodní liště se objeví ikona E. Pravým tlačítkem myši zobrazíte menu. Vyberte položku OpenDashboard. Po spuštění internetového prohlížeče je nutné spustit HTTP SERVER a DATABASE SERVER (tlačítka musejí být červená). Klikněte na PORTABLE DIRECTORY, vytvořený adresář a soubor index.php. V případě, že vše proběhlo jak má, zobrazí se informace „Databáze byla úspěšně vytvořena a je připravena k použití!“. Prohlížeč zavřete a spusťte program LV_vysledky.exe (je potřeba umístit soubory dbxmys.dll, libmysql.dll a midas.dll do stejného adresáře jako LV_vysledky.exe).
V programu lze zadávat jednotlivé soutěže a kategorie. Pro každou soutěž lze zadat startovní listinu, která lze vyexportovat do pdf. Dále je možné nastavit měřenou kategorii (v případě prázdného pole jsou zobrazovány všechny týmy, jak byly uvedeny na startovní listině).
Dále lze zvolit soutěžní kolo. V případě druhého kola i typ výsledného času útoku (štafeta je vždy započítána ta lepší). Pro export lze zvolit zobrazení časů štafet. V případě nepřipojené časomíry je možné volit typ disciplíny (štafeta, útok). V případě připojené časomíry, je tato informace
získána z nastavení časomíry.
V případě vybrání soutěže (dvojklik na kartě Soutěže) lze zadávat startovní listinu. Nejdříve je nutné vybrat okres týmu a poté je možné vybrat obec z daného okresu.
Po zadání startovní listiny je možné se přepnout na záložku Měření a zadávat buď ručně časy, nebo vybírat z rozbalovacího menu časy změřené časomírou LV. V případě, že není časomíra připojena, je formát času pro časomíru 999,999 a pro požární útok 999,999 L 999,999 (případně P).
Výsledková listina lze vytisknout ze záložky Měření (stisknutím tlačítka pdf).
Po uložení času se zobrazí průběžné pořadí týmu a je možné se přepnout na další tým. Dále jsou zobrazovány následující tři týmy.
Aktualizace SW 22.05.2023 (pouze vysledky.exe) - download

Download:

vysledky.zip

Související výrobky:

SW pro připojení k LCD časomíře

Máte dotaz? Ozvěte se.

© casomiry.com 2008-2021