☰ menu
Domů >

SW pro připojení k LCD časomíře

SW pro připojení k LCD časomíře

_foto/download/casomira.jpg _foto/download/casomira_01.jpg

Cena: 0 Kč s DPH

Dostupnost: stažení

SW je k dispozici zdarma. Po stažení SW ve formátu zip spusťte program (casomira_XM.exe – písmeno X obsahuje počet měřených mezičasů) a postupujte podle instrukcí v programu (připojte časomíru k převodníku, spusťte ovládací program). Zvolte verzi časomíry, nastavení zobrazovaných časů (setiny, tisíciny), formát časů pro ukládání do schránky (rychlejší, celkový nebo levý a pravý čas) a zda se budou do schránky ukládat i mezičasy. Vyberte příslušný port a zapněte časomíru. V případě, že je vše v pořádku, je SW připraven zobrazovat změřené časy. Časy se ukládají do rozbalovacího seznamu po ukončení pokusu. Při výběru změřeného času z rozbalovacího menu se čas uloží do schránky a je možné jej kopírovat např. do Excelu. V případě nainstalovaného SW ke zpracování výsledků, je čas přenesen i do rozbalovacího menu na záložce měření.
Verze se třemi mezičasy zobrazuje jako čtvrtý mezičas rozdíl druhého a třetího mezičasu. Mezičasy se zastavují při aktivním programu stisknutím mezerníku.
V zip souboru je také příklad výsledkové listiny pro měření požárního útoku (kategorie muži – 100 družstev a ženy – 50 družstev).

Download:

casomira.zip

casomira.zip

Související výrobky:

SW pro zpracování výsledků

Máte dotaz? Ozvěte se.

© casomiry.com 2008-2021