☰ menu
Domů > Časomíry pro hasiče > Časomíra komplet s displeji pod terče

Časomíra komplet s displeji pod terče

Časomíra komplet s displeji pod terče

_foto/casomiry/LCD456_1.jpg _foto/casomiry/cas_LED2x150.jpg _foto/casomiry/cas_LED2x150_back.jpg _foto/casomiry/cas_LED_terc.jpg _foto/casomiry/cas_LED_terc1.jpg _foto/casomiry/cas_LED_terc_back.jpg _foto/casomiry/cas_hl.jpg _foto/casomiry/cas_hl1.jpg _foto/casomiry/cas_kabel.jpg _foto/casomiry/cas_kabel_LCD-LED.jpg _foto/casomiry/cas_kabel_LED_terc.jpg _foto/casomiry/cas_kabel_pistole.jpg _foto/casomiry/cas_zdroj.jpg _foto/casomiry/cas_zdroj1.jpg

Cena: 39 990 Kč s DPH

Dostupnost: na dotaz

Elektronická časomíra pro požární sport 150 mm (verze 4.66) je určena pro měření soutěží v požárním sportu. Obsahuje dva vstupy pro terče (fotobuňky) a jeden vstup pro startovací pistoli, dvouřádkový LED displej, kde každá řádka má 5 číslic o velikosti číslic 150 mm pro zobrazení času (0,000 - 999,99) a jedno číslo o velikosti číslic 150 mm pro zobrazení informace, kterému terči výsledný čas patří (L, P, C, 1, 2, 3, 4). Čas je tvořen z vysoce svítivých červených LED a displej zobrazující informaci kterému terči (dráze) čas patří, je žlutý, tvořený také z vysoce svítivých LED. LED na terčích se skládají ze čtyř čísel (červené vysoce svítivé LED) zobrazující čas 0,00 – 99,99 s a mají velikost 150 mm. Po dosažení maximálního času (99,99 s.) se čas na displejích zastaví, přičemž časomíra měří časy dále.
Nastavit se dají jednotlivé vstupy zvlášť. Od měření jedné dráhy až po měření čtyř drah, nebo lze měřit jeden nebo dva požární útoky. Při měření jednoho požárního útoku zobrazuje oba terče najednou. Pro dva útoky, zobrazuje pouze výsledný čas dané dráhy s označením 1, 2. Při měření 1 dráhy zobrazuje výsledný čas na horním displeji, pro dvě dráhy jsou výsledné časy zobrazeny oba najednou. Nahoře je čas pomalejšího týmu a dole čas rychlejšího týmu. Pro tři dráhy jsou na dolním displeji zobrazovány časy prvních dvou týmů (přepínají se po 2 vteřinách) a na horním displeji čas třetího týmu. Pro čtyři dráhy se na spodním displeji zobrazují časy prvních tří týmů a na horním displeji čas posledního týmu.
Dále je možné nastavit čas přípravy od dvou do pěti minut po 30 vteřinách. Časomíra je doplněna o LCD (16x2 znaky) kde jsou zobrazovány časy i nastavení. LCD je propojeno s časomírou pomocí 5-ti metrového kabele. Časy na LCD jsou s přesností na tisíciny sekundy. Spínače terčů mohou být spínací nebo rozpínací. Napájení časomíry je 12V (např. z akumulátoru).
Jednotlivé komponenty časomíry:
1x LED displej o velikosti 150 mm vysoce svítivé červené LED (dva řádky)
1x LCD časomíra (LV 4,66)
2x LED na terčích 150 mm
1x propojovací kabel 4žilový délky 100 metrů s konektory
1x startovací revolver, 10 metrů kabelu
2x koncový spínač terčů se světlem
1x napájecí zdroj 18V

Máte dotaz? Ozvěte se.

© casomiry.com 2008-2021