Zpět

  Elektronická časomíra pro požární sport 200 mm

Elektronická časomíra pro požární sport 200 mm (verze 4.56) je určena pro měření soutěží v požárním sportu. Obsahuje dva vstupy pro terče (fotobuňky) a jeden vstup pro startovací pistoli, 5 x sedmi segmentový LED displej o velikosti číslic 200 mm tvořený z vysoce svítivých červených LED.

Nastavit se dají jednotlivé vstupy zvlášť. Od měření jedné dráhy až po měření dvou drah, nebo lze měřit jeden požární útok. Pro jednu dráhu se čas zobrazí ihned po dokončení pokusu. Pro dvě dráhy nebo jeden požární útok se časy přepínají s označením CAS C (CAS L, P), případně CAS 1 a CAS 2.

Dále je možné nastavit čas přípravy od tří do pěti minut po 30 vteřinách. Časomíra je doplněna o LCD (16x2 znaky) kde jsou zobrazovány časy i nastavení. LCD je propojeno s časomírou pomocí 5-ti metrového kabele. Časy na LCD jsou s přesností na tisíciny sekundy. Spínače terčů mohou být spínací nebo rozpínací. Napájení časomíry je 12V (např. z akumulátoru, nebo z nabízeného zdroje). Napájení časomíry je 12V (např. z akumulátoru).

Cena zahrnuje dvouřádkový LED displej (5 číslic) velikosti 200 mm, LCD časomíru a propojovací kabel mezi LCD a LED.

Dostupnost: na dotaz

Cena: 12 990 Kč (včetně DPH) - vysoce svítivé červené LED

Elektronická časomíra pro požární sport 200 mm

http://www.lv.zakava.com/