Zpět

  Časomíra pro hasiče 150 mm 1 řádek s informačním displejem - komplet

Elektronická časomíra pro požární sport 150 mm (verze 4.56) je určena pro měření soutěží v požárním sportu. Obsahuje dva vstupy pro terče (fotobuňky) a jeden vstup pro startovací pistoli, jednořádkový LED displej tvořený 5 číslicemi o velikosti 150 mm pro zobrazení času (0,00 - 999,99) a jedno číslo o velikosti číslic 150 mm pro zobrazení informace, kterému terči výsledný čas patří (L, P, C, 1, 2). Čas je tvořen z vysoce svítivých červených LED a displej zobrazující informaci kterému terči (dráze) čas patří je žlutý, tvořený také z vysoce svítivých LED.

Nastavit se dají jednotlivé vstupy zvlášť. Od měření jedné dráhy až po měření dvou drah, nebo lze měřit jeden požární útok. Při měření jednoho požárního útoku zobrazuje celkový čas s označením C a po cca 2 vteřinách se přepíná rychlejší čas (L, P). Přepínání časů probíhá do vynulování časomíry. Při měření 1 dráhy zobrazuje výsledný čas s označením 1. Pro dvě dráhy jsou časy postupně přepínány s označením 1, 2.

Dále je možné nastavit čas přípravy od dvou do pěti minut po 30 vteřinách. Časomíra je doplněna o LCD (16x2 znaky) kde jsou zobrazovány časy i nastavení. LCD je propojeno s časomírou pomocí 5-ti metrového kabele. Spínače terčů mohou být spínací nebo rozpínací. Napájení časomíry je 12V (např. z akumulátoru).

Cena zahrnuje:

1x jednořádkový LED displej (6 číslic) velikosti 150 mm

1x LCD časomíru

1x propojovací kabel mezi LCD a LED - 5 metrů

1x 100 metrový kabel k terčům s navijákem

1x startovací pistoli 6 mm

2x koncový spínač terčů se světlem.

Dostupnost: na dotaz

Cena: 15 990 Kč (včetně DPH)

Časomíra pro hasiče 150 mm 1 řádek s informačním displejem - komplet

http://www.lv.zakava.com/