Zpět

  Časomíra pro hasiče 150 mm 2 řádky + LED displeje na terčích

Elektronická časomíra pro požární sport 150 mm (verze 4.66) je určena pro měření soutěží v požárním sportu. Obsahuje dva nebo čtyři vstupy (podle požadavku zákazníka) pro terče (fotobuňky) a jeden vstup pro startovací pistoli, dvouřádkový LED displej tvořený 5 číslicemi o velikosti 150 mm pro zobrazení času (0,00 - 999,99) a jedno číslo o velikosti číslic 150 mm pro zobrazení informace, kterému terči výsledný čas patří (L, P, C, 1, 2, 3, 4). Čas je tvořen z vysoce svítivých červených LED a displej zobrazující informaci kterému terči (dráze) čas patří je žlutý, tvořený také z vysoce svítivých LED. LED na terčích se skládají ze čtyř čísel (červené vysoce svítivé LED) zobrazující čas 0,00 – 99,99 s. Po dosažení maximálního času (99,99 s.) se čas na displejích zastaví, přičemž časomíra měří časy dále.

Nastavit se dají jednotlivé vstupy zvlášť. Od měření jedné dráhy až po měření čtyř drah, nebo lze měřit jeden nebo dva požární útoky. Při měření jednoho požárního útoku zobrazuje oba terče najednou. Pro dva útoky, zobrazuje pouze výsledný čas dané dráhy s označením 1, 2. Při měření 1 dráhy zobrazuje výsledný čas na horním displeji, pro dvě dráhy jsou výsledné časy zobrazeny oba najednou. Nahoře je čas pomalejšího týmu a dole čas rychlejšího týmu. Pro tři dráhy jsou na dolním displeji zobrazovány časy prvních dvou týmů (přepínají se po 2 vteřinách) a na horním displeji čas třetího týmu. Pro čtyři dráhy se na spodním displeji zobrazují časy prvních tří týmů a na horním displeji čas posledního týmu.

Dále je možné nastavit čas přípravy od dvou do pěti minut po 30 vteřinách. Časomíra je doplněna o LCD (16x2 znaky) kde jsou zobrazovány časy i nastavení. LCD je propojeno s časomírou pomocí 5-ti metrového kabele. Spínače terčů mohou být spínací nebo rozpínací.

Časomíra byla použita k měření Extraligy v požárním útoku 2012 v Seči.

Cena zahrnuje tyto komponenty:

1x časomíra o velikosti 150 mm vysoce svítivé červené LED, LCD u startu

2x časomíra 150 mm na terče – 4 místný displej (99,99 s.)

1x startovací pistole 6 mm (10 metrů kabelu)

1x propojovací kabel 4 žilový délky 100 metrů s konektory

2x koncový magnetický spínač se světlem a s 10 metry kabelu

1x napájecí zdroj

Dostupnost: na dotaz

Cena: 30 990 Kč (včetně DPH) - vysoce svítivé LED

Časomíra pro hasiče 150 mm 2 řádky + LED displeje na terčích

http://www.lv.zakava.com/