Zpět

  Elektronická časomíra pro požární sport 150 mm – 2 řádky

Elektronická časomíra pro požární sport 150 mm (verze 4.66) je určena pro měření soutěží v požárním sportu. Obsahuje dva nebo čtyři vstupy (podle požadavku zákazníka) pro terče (fotobuňky) a jeden vstup pro startovací pistoli, dvouřádkový LED displej, kde každá řádka má 5 číslic o velikosti číslic 150 mm pro zobrazení času (0,00 - 999,99) a jedno číslo o velikosti číslic 150 mm pro zobrazení informace, kterému terči výsledný čas patří (L, P, C, 1, 2, 3, 4). Čas je tvořen z vysoce svítivých červených LED a displej zobrazující informaci kterému terči (dráze) čas patří je žlutý, tvořený také z vysoce svítivých LED.

Nastavit se dají jednotlivé vstupy zvlášť. Od měření jedné dráhy až čtyř drah, až po měření jednoho nebo dvou požárních útoků. Při měření jednoho požárního útoku zobrazuje oba terče najednou. Pro dva útoky, zobrazuje pouze výsledný čas dané dráhy s označením 1, 2. Při měření 1 dráhy zobrazuje výsledný čas na horním displeji, pro dvě dráhy jsou výsledné časy zobrazeny oba najednou. Nahoře je čas pomalejšího týmu a dole čas rychlejšího týmu. Pro tři dráhy jsou na dolním displeji zobrazovány časy prvních dvou týmů (přepínají se po 2 vteřinách) a na horním displeji čas třetího týmu. Pro čtyři dráhy se na spodním displeji zobrazují časy prvních tří týmů a na horním displeji čas posledního týmu.

Dále je možné nastavit čas přípravy od dvou do pěti minut po 30 vteřinách. Časomíra je doplněna o LCD (16x2 znaky) kde jsou zobrazovány časy i nastavení. LCD je propojeno s časomírou pomocí 5-ti metrového kabele. Časy na LCD jsou s přesností na tisíciny sekundy. Spínače terčů mohou být spínací nebo rozpínací. Napájení časomíry je 12V (např. z akumulátoru).

Cena zahrnuje dvouřádkový LED displej velikosti 150 mm, LCD časomíru a propojovací kabel mezi LCD a LED.

Dostupnost: na dotaz

Cena: 13 590 Kč (včetně DPH) - vysoce svítivé LED

Elektronická časomíra pro požární sport 150 mm – 2 řádky

http://www.lv.zakava.com/