Zpět

Ukazatel skóre a času - házená

Ukazatel skóre a času zobrazuje skóre domácích a hostů od 0 do 99. Velikost číslic skóre je 26 cm a číslice jsou tvořeny vysoce svítivými LED diodami, které mají dobrou viditelnost i při přímém slunci. Velikost číslic zobrazující čas je 24 cm. Čas je zobrazován v minutách a sekundách od 0:00 do 99:59.

Ovládání je bezdrátové z dosahem minimálně 90 metrů. Ovládání obsahuje 5 tlačítek. Dvě ovládají skóre domácích (plus, mínus) a dvě skóre hostů. Páté tlačítko spouští k zapínání a vypínání času. Toto tlačítko také umožňuje při zastaveném času vynulovat čas nebo nastavit druhý poločas (30:00). Ovládání má provozní dobu cca 8 hodin. K ukazateli je dodáván napájecí zdroj, který slouží také k dobíjení ovládání. Nápisy D a H jsou tvořeny z bílých LED.