Zpět

Ukazatel skóre, času 260 pro fotbal

Ukazatel skóre a času zobrazuje skóre domácích a hostů od 0 do 19. Velikost číslic je 26 cm a číslice jsou tvořeny vysoce svítivými LED diodami, které mají dobrou viditelnost i při přímém slunci. Čas je zobrazován v minutách a sekundy jsou zobrazovány blikáním tečky. Čas je měřen od 0 do 99 minut.

Ovládání je bezdrátové z dosahem minimálně 90 metrů. Ovládání obsahuje 5 tlačítek. Dvě ovládají skóre domácích (plus, mínus) a dvě skóre hostů. Páté tlačítko spouští k zapínání a vypínání času. Toto tlačítko také umožňuje při zastaveném času přepínat čas mezi 0 a 45 (první / druhý poločas). Ukazatel obsahuje akumulátor s provozní dobou min. 3 hodiny. Ovládání má provozní dobu cca 8 hodin. K ukazateli je dodávána nabíječka ukazatele i ovládání.